Hakkımda

2002 Yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Alanından Mezun oldum ve Milli Eğitim Bakanlığında Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak göreve başladım. 2010 Yılında çalışmaya başladığım Bursa Halk Eğitim Merkezinde Müdür Yardımcısı kadrosunda bulunmaktayım. Şu an da Bursa İl Milli Eğitim de ARGE Bölümünde geçici görevle çalışmaktayım.

 

 

Destek Verdiğim Projeler

PİSA ve TİMMS Temelli Soru Bankası

PİSA ve TİMMS Temelli Soru Bankası

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Öğretmenlerinin derslerinde uyguladıkları etkinlikleri paylaşmalarını sağlayan Web sitesi.

Siteye Git

 

BUYÖN - Bursa Yönetici Akademisi

BUYÖN – Bursa Yönetici Akademisi

 BUYÖN (Bursa Yönetici Akademisi) Projesi Web Sitesi

Bursa ilinde resmi okul ve kurumlarda görevli yöneticilerin (müdür ve müdür yardımcılarına) kişisel ve mesleki becerilerini geliştirmeye yardımcı olmaya yönelik bir proje olan BUYÖN’ün haber, duyuru ve diğer kaynak paylaşımı ile yapılacak eğitim etkinliklerine başvuru yapılmasını sağlayan web sitesidir.

Siteye Git

Bursa Öğretmen Akademisi

BÖA – Bursa Öğretmen Akademisi

 Bursa Öğretmen Akademisi Projesi

Bursa ilinde resmi okul ve kurumlarda görevli öğretmenlerin kişisel ve mesleki becerilerini geliştirmeye yardımcı olmaya yönelik bir proje olan Öğretmen Akademisinin haber, duyuru ve diğer kaynak paylaşımı ile yapılacak eğitim etkinliklerine başvuru yapılmasını sağlayan web sitesidir. .

Siteye Git